Základná umelecká škola Jána Albrechta

Základná umelecká škola

tanečný, výtvarný, literárno-dramatický, hudobný odbor

štátna

ZUŠ J. Albrechta je miesto, ktoré Vám ponúka klasickú ale aj populárnu hudbu, je miesto kde môžete tancovať klasický tanec ale aj napríklad HIP – HOP, a je miesto, kde si môžete v keramickej peci vypáliť svoje dielo v ľudovom štýle, ale kde Vás akademický maliari zasvietia do tajov moderného umenia.
Na Topoľčianskej ulici 15 v bratislavskej Petržalke nájdete učiteľov, ktorí pôsobili vo svetoznámej talianskej La Scalle, populárnu hudbu učia kolegovia, ktorí dlhoročne hrali v krajinách západnej a severnej Európy v najznámejších turistických centrách, ale aj pedagógov, ktorí vychovali súčasných umelcov hrajúcich v Slovenskej filharmónií a iných telesách.
V našej škole študuje viac ako 700 žiakov. Škola na budúci rok oslávi 20 rokov svojej existencie. Organizovala alebo bola súčasťou viacerých veľkých aj medzinárodných projektov. Celoslovenský súťažný festival v komornej hre Musica Camerata bol označený profesijným združením EMCY Slovakia, ktoré je súčasťou európskeho združenia hudobných škôl, ako udalosť roka.


Vedenie

Lucia Celecová DiS.art., riaditeľka, tel.: +421 263 835 035

  • Mgr.art. Helena Balážová
  • Mgr.art. Zuzana Surá


Kontaktné údaje

Základná umelecká škola Jána Albrechta - Topoľčianska 15
Topoľčianska 15
851 05 Bratislava-Petržalka

+421 263 835 035

http://www.zusjanaalbrechta.eu/

[email protected]

[email protected]

Komentáre